Jaký typ akce potřebujete oživit?

Dny otevřených dveří, Dětské dny
a Firemní rodinné dny

Realizujeme akční program pro stovky i tisíce návštěvníků na akcích typu Den otevřenýh dveří, Fremní rodinný denZaměstnanecký den nebo Dětský den? Ušijeme akci na míru. Návštěvníci a veřejnost si odnesou nezapomenutelný zážitek. Kreativitu probudíme stavbou kartonových autíček naladěných tématicky k vaší firmě. Návštěvníci si odnesou netradiční merchandise.

.

IMG_9025_

Teambuilding & Teamspirit, kreativita, akce, teamwork a závody

Motivujeme a navedeme závodníky ke kreativitě a tvořivosti při stavbě vlastních závoďáků. Týmová spolupráce, zápal a akce je to nejhezčí co umíme. S auty se soutěží a plní disciplíny jako Crash test, Pitstop, překážková dráha na zručnost apod. Vyhodnotíme kreativitu při stavě aut, vyjednávací taktiku, týmovou spolupráci a originalitu. Vše vyvrcholí týmovými štafetovými závody a vyhodnocením nejlepších závodníků.

65494111_2275283752539632_3978986238500667392_n

Autíčka na svatbě! Překvapte vaši nejdražší polovičku.

Překvapení pro svatebčany, kdy novomanželé zapomínají krájet svatební dort a dětí se vydrží vesele bavit i hodiny. Pro automobilové fajnšmekry postavíme oblíbené autíčko, na které vám vaši nejbližší nechají vzkaz na památku. Rozvoz nápojů autíčkem vtipně pobaví děti i dospělé.

IMG_6979

Soutěž v převozu piva vysokozdvižnými vozíky

Netradiční zpestření firemní párty nebo konference soutěží v převozu piva. Zapojit se může kdokoli. Překvapivě jednoduché ovládání. Vyzvete kolegy na soutěž? Zvládnete převézt pivo z bodu A do bodu B? Je libo slalom? Soutěž v couvání? Převoz kontejnerů ve vašem brandu? Rádi připravíme program na míru.

Firemní akce a Teambuildingy

Realizujeme sportovní a akční program pro vaše zaměstnance nebo pro obchodní partnery. Vytrhneme vás ze stereotypu s terénními autíčky na dálkové ovládání na mobilní dráze.

Hravě rozpohybujeme manažery i ředitele, sekretářky, uklízečky, inženýry i kreativce. Ztmelíme týmy a přirozeně prolomíme ledy. Dovolíme jim vypnout od starostí a přivoláme úsměv i na starostmi zamračené tváři.

Dětské dny s chutí adrenalinu a svištících kol

Hromadné starty a bouračky, týmové štafetové závody o diplomy a medajle, jsou perfektní záminka pro aktivní zábavu mezi tatínky, dětmi i maminkami. Dědečky i babičky, rádi zvedneme z lavičky.

Festivaly a velké akce pro veřejnost

Dáváme akční zážitky a záminku k pohybu a srandě. Byli jsme velmi rádi součástí programu festivalu Pojď dál kapely The Tap Tap, Sázava fest, Family fest Zlín nebo Brněnský trosečník.

Tématicky laděný program

DSC00354__1000x667 copy

pro Logistické firmy
a výrobce nákladních aut

Postavíme modely nákladních aut ve Vašich barvách. Vyzkoušíte soutěž v couvání a převozu nákladu. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy, diplomy i medaile. Máme za sebou akce pro firmu DHL, firmu Vapas, nebo firmu DeutschMann Internationale Spedition, s.r.o.

IMG_2079__

pro Dopravní podniky a
výrobce autobusů

Na modely Vašich autobusů se dlouho nezapomene. Na dráze se proženou autobusy i auta dispečinku. Vyzkoušíte soutěž v couvání. Děti si mohou svézt své plyšáky. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy s fotkou, diplomy a medaile. Máme za sebou úspěšné akce pro Pražský dopravní podnik nebo Brněnský dopravní podnik. Šestikolový autobus nebo i osmikolový kloubový autobus může velmi obohatit celou vaši akci.

RC Auta Event - Akcni piratska akce

Akční Pirátské lodě

Kompletní tématický program a perfektní zábava pro vaše firemní a rodinné dny. Zabavíme vaše zaměstnance a jejich ratolesti. K programu je možné objednat i pirátský skákací hrad, malování na obličej nebo dočasné pirátské tetování.

Čeká vás kreativní výzva stavby vlastních pirátských lodí a akční závody. Nebude chybět skvělý organizační tým v kostýmech. Odnesete si nezapomenutelnou vzpomínku společně stráveného času.

IMG_2202

pro Technologické firmy - IT Challenge

IT Challenge je speciální disciplína určená technickým guru a fajnšmekrům. Jezdí se s auty 4×4 přes překážky z recyklované výpočetní techniky jako počítače, notebooky, klávesnice, tiskárny, monitory nebo základní desky. Zpestřili jsme Programovací soutěže ARTIN Hackaton / Roboauto 2018 nebo Job Fair Czechitas 2018 v Impact Hubu Brno.

38828255_235021124007925_6673444764899082240_n

Traktory - pro zemědělské akce a výstavy techniky

Modely traktorů na dálkové ovládání zpestří akce typu traktoriády, zemědělské akce, výstavy techniky, dny otevřených dveří, dětské dny, vinařské nebo pivní slavnosti ale i běžné městské akce pro veřejnost. Vaši návštěvníci zažijí jízdu s traktory na dálkové ovládání na překážkové dráze, na kterou nezapomenou. Vyzkoušíte i zručnost v couvání s vlečkou.

.

Narozeninové párty a dětské tábory. Soukromé, nekomerční, charitativní a školní akce.

Rodinná akce akčněji než jen s dortem a svíčkami? Co třeba vlastní závody mezi dětmi a rodiči u vás na chalupě nebo zahradě? Zaručeně zvedne z lavičky i všechny babičky. Doporučujeme novinku: Akční pirátské lodě!

K ostatním nekomorčním akcím přistupujeme individuálně a rádi podpoříme užitečný projekt.

Potřebujete netradičně akční marketing?

img_1185_nahled_640x337_

Postavíme vám model auta na míru

Stavíme kapoty na míru podle přání, vhodné také pro marketingové účely i s firemními logy pro netradiční prezentaci firmy.

Reference

reference-1140_9

Uložit

Naše nejsilnější momenty

Ano. 8 + 1 mikrobus + jeden velkej.

Příběh modrého autobusu Iveco

Jak se zrodil jeden z nejsilnějších autíčkových příběhů?

Po akci Den otevřených dveří ve firmě Iveco Bus, v květnu 2017, mi zavolal pán, zamětnanec z karosárny. Že s náma kluk strávil několik hodin a hrozně ho to bavilo, a doma pak šel, a na svoje auto si sám postavil vlastní autobus. Vymyslel uchycení a vše. Pán se ptal jestli by bylo možné originální kapotu modrého busu získat. Že by měl radost. Řekl jsem, že bych se musel zeptat.

Další projekty

Za 100 dobrých skutků - akce pro školu/školku

Školka nebo škola ve které děti přislíbí 100 dobrých skutků (jeden človíček jeden skutek – včetně učitelek a učitelů), tam pro ně přijedeme udělat POŘÁDNOU ŠVANDU S AUTÍČKY – s lehce edukativním bonusem – dopravní výchovou, školou fyziky nebo tak něco – něco vymyslíme, ať to má trošku přesah (klidně rádi zapojíme i rodiče). Zastavili jsme se totiž u stánku #dobrokavacz – káva za dobrý skutek – to je nápad! S hlavou plnou autíček – ihned mi blesklo hlavou co by tak šlo udělat? Hmm. A první myšlenka byla tahle. Taz a bárbí souhlasili. A já? “K čertu s tím. Jdeme na to!” (Aneb jak říká inspirativní byznysmen Richard BransonScrew It, Lets Do It). Vedle stál i stánek Cukrárna Tutti Frutti – a není náhoda, že tříkolka má taky tři kola. Zmrzlinářská superkára je právě ve výstavbě 😉 Díky za inspiraci Libor Horeni a boží nápad s Dobrokávou. Vzhledem k tomu, že se nám letos daří a máme z toho radost, popostrčíme trochu srandy i tímto směrem. Myslíme to vážně. Sdílejte a lajkujte

43283492_1888644474536897_841048785189601280_o

Dobroden na Zelňáku a budoucí maskot - psí auto

Byli jsme osloveni jestli můžeme přispět svým dílem při zakončení sezony 2018 Dobrokávy.cz.
Tak jsme souhlasili ;)

deltion_48086508_1982777348456942_5105591391858196480_o

Takhle má vypadat škola! Aneb auto na vodíkový pohon ve výuce.

Chceme na vlastní oči prozkoumat jak může fungovat školství jinde a přinést tyto informace k nám. Zjistili jsem totiž, že jsme u nás s trašně pozadu. Jako třeba ve škole Deltion College v Holandsku.

IMG_4163_

Podporujeme Studentskou konferenci Glorious

Tři roky za sebou jsme naším programem podpořili studentskou konferenci Glorious. Mají neobyčejný obsah inspirativních přednášek a vyjímečné hosty. takové věci je prostě potřeba podpořit, aby vznikali.

Uložit