“RC auta zpestří autíčky Vaše vánoční večírky, firemní, teambuildingové, veřejné i soukromé akce”

Aktuálně: motokáry a RC auta v Kart aréně Brno

Motokáry a RC auta na jednom místě v příjemném prostředí se zázemím a občerstvením. Ideální záminka k firemní akční zábavě s kolegy.

Program pro Firemní akce,
Dny otevřených dveří
a Dětské dny

Realizujeme doprovodný program na akcích pro veřejnost, pro zaměstnance nebo pro obchodní partnery. Vytrhneme vás ze stereotypu s terénními autíčky na dálkové ovládání na mobilní dráze. Plánujete Den otevřenýh dveří? Zaměstnanecký den, sportovní den nebo Dětský den? Ušijeme akci na míru. S workshopem stavby kapot z kartonu umíme hravě zabavit děti, manažery i ředitele.

Program pro Motoristické akce

Umíme zabavit stovky dětí i dospělých na velkých motoristických akcích. Máme za sebou akce na Barum Rally s rádiem Rock Max, Agrotec Rally, Masaryk Racing Days nebo 24h Epilog na Masarykově okruhu v Brně.

Program pro festivaly a velké veřejné akce

Umíme zabavit velké množství lidí a dětí a dát jim akční zážitek. Byli jsme velmi rádi součástí programu festivalu Pojď dál kapely The Tap Tap, Sázava fest, Family fest Zlín nebo Brněnský trosečník.

Program pro soukromé akce a narozeninové párty

Rodinná akce akčněji než jen s dortem a svíčkami? Co třeba vlastní závody mezi dětmi a rodiči u vás na chalupě nebo zahradě? Zaručeně zvedne z lavičky i všechny babičky.

img_1185_nahled_640x337_


Stavíme auta na míru

Stavíme kapoty na míru podle přání, vhodné také pro marketingové účely i s firemními logy pro netradiční prezentaci firmy.