[rev_slider_vc alias=”Home”]

Realizace akčního programu pro Den otevřených dveří a Firemní rodinné dny

Umíme připravit program pro stovky i tisíce návštěvníků na akcích typu Den otevřenýh dveří nebo Firemní rodinný a dětský den. Návštěvníci a veřejnost si odnesou nezapomenutelný zážitek. Kreativitu probudíme stavbou kartonových autíček naladěných tématicky k vaší firmě.

Program pro Firemní akce, Dny otevřených dveří a Dětské dny

Realizujeme doprovodný program na akcích pro veřejnost, pro zaměstnance nebo pro obchodní partnery. Vytrhneme vás ze stereotypu s terénními autíčky na dálkové ovládání na mobilní dráze.

Plánujete Den otevřenýh dveří? Zaměstnanecký den, sportovní den nebo Dětský den? Ušijeme akci na míru. S workshopem stavby kapot z kartonu umíme hravě zabavit děti, manažery i ředitele.

Program pro Motoristické akce

Umíme zabavit stovky dětí i dospělých na velkých motoristických akcích. Máme za sebou akce na Barum Rally s rádiem Rock Max, Agrotec Rally, Masaryk Racing Days nebo 24h Epilog na Masarykově okruhu v Brně.

Program pro festivaly a velké veřejné akce

Dáváme akční zážitky a záminku k pohybu a srandě. Byli jsme velmi rádi součástí programu festivalu Pojď dál kapely The Tap Tap, Sázava fest, Family fest Zlín nebo Brněnský trosečník.

Dětské dny s chutí adrenalinu a svištících kol.

Hromadné starty a bouračky, týmové štafetové závody o diplomy a medajle, jsou perfektní záminka pro aktivní zábavu mezi tatínky, dětmi i maminkami. Dědečky i babičky, rádi zvedneme z lavičky.

Program pro soukromé akce a narozeninové párty

Rodinná akce akčněji než jen s dortem a svíčkami? Co třeba vlastní závody mezi dětmi a rodiči u vás na chalupě nebo zahradě? Zaručeně zvedne z lavičky i všechny babičky.


Program naladěný pro Logistické firmy

Postavíme modely nákladních aut ve Vašich barvách. Vyzkoušíte soutěž v couvání a převozu nákladu. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy, diplomy i medaile. Máme za sebou akce DHL nebo firmu Vapas.

Program laděný pro Dopravní podniky a výrobce autobusů

Na modely Vašich autobusů se dlouho nezapomene. Na dráze se proženou autobusy i auta dispečinku. Vyzkoušíte soutěž v couvání. Děti si mohou svézt své plyšáky. Fotokoutek na přání s Vaší technikou umocní zážitek z Firemního dne nebo Dne otevřených dveří. Děti i dospělí si odnesou adrenalinový zážitek ze společných závodů o ceny. Nejlepší si zaslouží i řidičské průkazy s fotkou, diplomy a medaile. Máme za sebou úspěšné akce pro Pražský dopravní podnik nebo Brněnský dopravní podnik. Šestikolový autobus nebo i osmikolový kloubový autobus může velmi obohatit celou vaši akci.

Program laděný pro Technologické firmy - IT Challenge

IT Challenge je speciální disciplína určená technickým guru a fajnšmekrům. Jezdí se s auty 4×4 přes překážky z recyklované výpočetní techniky jako počítače, notebooky, klávesnice, tiskárny, monitory nebo základní desky. Zpestřili jsme Programovací soutěže ARTIN Hackaton / Roboauto 2018 nebo Job Fair Czechitas 2018 v Impact Hubu Brno.

Program s Traktory na dálkové oládání

Modely traktorů na dálkové ovládání zpestří akce typu traktoriády, zemědělské akce, výstavy techniky, dny otevřených dveří, dětské dny, vinařské nebo pivní slavnosti ale i běžné městské akce pro veřejnost. Vaši návštěvníci zažijí jízdu s traktory na dálkové ovládání na překážkové dráze, na kterou nezapomenou. Vyzkoušíte i zručnost v couvání s vlečkou.

Stavíme auta na míru

Stavíme kapoty na míru podle přání, vhodné také pro marketingové účely i s firemními logy pro netradiční prezentaci firmy.

Reference

reference-1140_2

Uložit

Naše historie

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit