Co je RC rally

Jde o volnočasovou akci pro děti i dospělé, při níž má každý možnost zajezdit si s terénními autíčky na dálkové ovládáni na předem vytyčené trase. Kromě volných jízd pořádáme také závody na čas s vyhodnocením nejlepších závodníků. Nejoblíbenější zábavou je vyhlášení týmové štafety, do které se s nadšením zapojují celé rodiny. Cílem je, aby děti trávily více času venku a užily si aktivní zábavu s rodinou a kamarády.

 

Organizujeme a pořádáme originální zábavu pro:

– Dětské tábory
– Jarmarky
– Dětské dny
– Školy v přírodě

Nabízíme dva typy akcí – buď je akce placena paušálně a návštěvníci na ní s autíčky jezdí zdarma, nebo vybíráme jízdné. Cena záleží na typu akce.

 

Oslovujeme i sponzory

Chceme, aby atrakce byla dostupná všem, a proto chystáme projekt, v rámci kterého bychom rádi organizovali například akce pro dětské domovy, pořádali celodenní soutěže a prostě dělali radost dětem. Pro realizaci tohoto projektu hledáme vhodné sponzory nebo drobné přispěvatele, kteří by nám pomohli pokrýt náklady. Připravujeme zveřejnění projektu na Hithit.cz

 

Koho hledáme?

Partnery a sponzory, kteří mají chuť nám pomoci rozdávat radost. Nejen dětem. Závodění si na našich akcích skvěle užívají také dospělí a tak bychom rádi nabídli zábavu rovněž pacientům v nemocnicích a trochu legrace s autíčky by třeba ocenili i v domovech důchodců.

 

Za finanční podporu nabízíme sponzorům prostor pro

 umístění banneru na stanovišti akce
– umístění malých bannerů podél trati (jako při Rally)
– umístění loga na autíčku (také možnost vlaječky s logem)
vytvoření karoserie na přání – akce pod názvem Adoptuj si svoje autíčko

v

Další vývoj

Cílem RC RALLY je vytvořit zábavný projekt dostupný všem, výjimečný svou originalitou a flexibilitou.

Budeme fungovat podle modelu Not-Just-For-Profit (příkladem je firma Toms, která vyrábí obuv). V tomto případě není hlavní prioritou zisk, ale součet všeho dobrého, co se díky tomuto projektu podaří realizovat. Dalším principem, který vyznáváme, je tzv. B corporation (Benefit corporation), což je označení pro společnosti, které se generují zisk ale zároveň se snaží být prospěšné svému okolí (příkladem je mezinárodní tým právníků Frank Bold, který pomáhá občanům i firmám). Tímto způsobem organizujeme již nyní akce pro dětské tábory, navazujeme spolupráci s dětskými domovy a podobně.

 

Právě teď připravujeme

Akce pro školy, kde se bude nejen jezdit ale i tvořit. Děti ve škole dostanou základní šablonu kapoty pro autíčko a vytvoří tým, který bude mít za úkol postavit si vlastní kapotu, které nasadíme na naše podvozky a s nimi pak budeme závodit ve školní tělocvičně. Fantazii se meze nekladou. Dobrý ne? : ) Propojí se tak výtvarná výchova, kreativní myšlení, týmová spolupráce a motorika.

Také jsou v plném proudu přípravy série závodů v brněnských tělocvičnách a halách. Budou zde i vedlejší kreativní stanoviště, na nichž budou děti plnit úkoly, za které získají jízdy zdarma.

Právě rovněž probíhá sezóna firemních akcí.

 

Ideální terén

Nejlépe se nám osvědčují městské parky, kde je řidší tráva pod stromy, terénní nerovnosti, hlína i štěrk (děti i dospělí mají nejradši drifty právě na těchto místech :). Parky nabízejí různorodé tratě, které mívají délku až 200 m. Rozloha tratě se dá přizpůsobit konkrétním podmínkám, ale ideální plocha je minimálně 20 x 30 m.

Jezdit se dá také v halách a kulturních domech, autíčka nedělají šmouhy. Lavičky, švédské bedny a žíněnky jsou ideální pro vytvoření překážek.