O nás

Chceme: Vracet dospěláky do dětských let a dopřát jim radost a možnost zapomenout na starosti.
Děti rozvíjet v kreativitě, týmové spolupráci, užitečných dovednostech pro život, motivovat k pohybu a dostat je od počítačů.

Co děláme a proč?

Přinášíme zážitky a nezapomenutelné momenty týmové akční zábavy.

Naši klienti nám svěřují důvěru, že připravíme akční zábavný program pro jejich zaměstnance,
děti zaměstnanců, obchodní partnery a veřejnost.

Naše nejsilnější momenty

Příběh modrého autobusu Iveco

Jak se zrodil jeden z nejsilnějších autíčkových příběhů?

Po akci Den otevřených dveří ve firmě Iveco Bus, v květnu 2017, mi zavolal pán, zamětnanec z karosárny. Že s náma kluk strávil několik hodin a hrozně ho to bavilo, a doma pak šel, a na svoje auto si sám postavil vlastní autobus. Vymyslel uchycení a vše. Pán se ptal jestli by bylo možné originální kapotu modrého busu získat. Že by měl radost. Řekl jsem, že bych se musel zeptat.

Příběh řidiče MHD Praha a syna Lukyho aneb překvapení k narozeninám

Dárek k narozeninám z jiné dimenze? Proč ne.

Přihodil se nám neuvěřitelný a úžasný příběh. V roce 2019 jsme dělali akci pro Dopravní podnik Praha – Den otevřených dveří, a jeden klučina tam s námi vydržel několik hodin. Mockrát si vystál frontu na autobus na dálkáč. Nedávno jsme měli telefon od jednoho pana řidiče autobusu DPP. “Dobrý den, my bysme rádi ten stejný autobus pro kluka k narozeninám. Odkládali jsme si na něj rok a pul. Jestli by to šlo, a co to stojí. Nic levnýho, (aby auto vydrželo jezdit aspoň 2 roky a sneslo hrubý zacházení stovek i tisíců dětí na akcích) jedno auto na zakázku s komplet vybavením vychází jako rozumná starší Fabie 😉 Chceme aby kluk vypadnul od počítače a z domu a měl zážitky. Výlety co s auty děláme je nadchly. …

Další projekty

Takhle má vypadat škola! Aneb auto na vodíkový pohon ve výuce.

Chceme na vlastní oči prozkoumat jak může fungovat školství jinde a přinést tyto informace k nám. Zjistili jsem totiž, že jsme u nás s trašně pozadu. Jako třeba ve škole Deltion College v Holandsku.

Za 100 dobrých skutků - akce pro školu/školku

Školka nebo škola ve které děti přislíbí 100 dobrých skutků (jeden človíček jeden skutek – včetně učitelek a učitelů), tam pro ně přijedeme udělat POŘÁDNOU ŠVANDU S AUTÍČKY – s lehce edukativním bonusem – dopravní výchovou, školou fyziky nebo tak něco – něco vymyslíme, ať to má trošku přesah (klidně rádi zapojíme i rodiče). Zastavili jsme se totiž u stánku #dobrokavacz – káva za dobrý skutek – to je nápad! S hlavou plnou autíček – ihned mi blesklo hlavou co by tak šlo udělat? Hmm. A první myšlenka byla tahle. Taz a bárbí souhlasili. A já? „K čertu s tím. Jdeme na to!“ (Aneb jak říká inspirativní byznysmen Richard BransonScrew It, Lets Do It). Vedle stál i stánek Cukrárna Tutti Frutti – a není náhoda, že tříkolka má taky tři kola. Zmrzlinářská superkára je právě ve výstavbě blank😉 Díky za inspiraci Libor Horeni a boží nápad s Dobrokávou. Vzhledem k tomu, že se nám letos daří a máme z toho radost, popostrčíme trochu srandy i tímto směrem. Myslíme to vážně. Sdílejte a lajkujte blank

Dobroden na Zelňáku a budoucí maskot - psí auto

Byli jsme osloveni jestli můžeme přispět svým dílem při zakončení sezony 2018 Dobrokávy.cz.
Tak jsme souhlasili 😉

Podporujeme Studentskou konferenci Glorious

Tři roky za sebou jsme naším programem podpořili studentskou konferenci Glorious. Mají neobyčejný obsah inspirativních přednášek a vyjímečné hosty. takové věci je prostě potřeba podpořit, aby vznikali.