Firemní akce

Týmové štafetové závody pro akční ajťáky

týmové štafetové závody

AT&T-logoS RC Auta Event Pavla Kynického jsme spolupracovali již dvakrát, jak indoor tak na venkovní akci a pokažde bylo o zábavu postaráno, eventy byly skvěle připraveny a Pavlův profesionální přistup byl zárukou bezproblémového průběhu. Za sebe i kolegy mohu jen doporučit, pokud hledáte způsob jak zabavit (nejen) ajťáky, tohle je přesně to co potřebujete 🙂 Petr Cervenka, manager, AT&T GNS Czech republic.

Celofiremní Family Day

stahlgruber-logoZa celej realizační tým STAHLGRUBER děkujeme za skvěle připravenej program s RC autíčky. Doufáme, že tohle nebyla poslední společná akce. VELKÉ DĚKUJEME!


Akční odreagování na dvoudenním školení měřící techniky

Alfa Resort Ahlborn IMG_1030_nahled

ahlborn-logo

Doplnění závodů motokár po náročném brněnském veletrhu

IMG_1485_

galika_logo


Den otevených dveří

_Náš příběh_929

sako_logo“V rámci dne otevřených dveří naší společnosti RC auta pro děti zajišťovala hlavní doprovodný program pro naše návštěvníky – jízdu autíčky na dálkové ovládání a závody “Malá cena SAKA”. Tento den k nám zavítalo kolem 2 500 návštěvníků.

RC auta pro děti nám na zakázku vyrobili popelářské vozy, s kterými se celý den soutěžilo na připravené dráze. Našim návštěvníkům se tento program velmi líbil. Kromě aktivit s autíčky nám RC auta pro děti zajistili kreativní recyklační workshop.

Zhodnocení služeb:

Veškeré služby byly poskytovány v požadované kvalitě a v dohodnutých termínech. S poskytovanými službami jsme po celou dobu spolupráce spokojeni. Naše případné potřeby a požadavky byly řešeny operativně a vstřícně. Jedná se o sehraný mladý tým, dobře organizovaný, přinášející nové nápady a kreativní řešení. Oceňujeme, že při jejich aktivitách si spolu hrají děti i dospělí, jedná se o propojování lidí napříč věkem i pohlavím.

Již druhým rokem se stala RC auta pro děti našim společníkem v rámci dne otevřených dveří naší společnosti, doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.”

Program pro obchodní partnery

blank


Doprovodný program Konference Glorious

blank

logo-glorious“Ve dvoudenním maratonu nabitým novými informacemi je potřeba vypnout a odreagovat se. A to přesně týmové závody a ježdění umí skvěle. Je to také perfektní záminka k prolomení ledů a k seznámení. I ti nejnáročnější z našich partnerů, se zapojili a připravili si na workshopu autíčko ve firemních barvách automobilky i s logy. S RC auty jsme byli nad míru spokojeni a určitě s nimi počítáme i na další akce.” organizátor Ondřej Prášek

Vývoj a stavba traktorů New Holland + realizace 13ti akcí doprovodného programu

reference-techagro-agrotec

agrotec-logoUrčitě jsme rádi, že jste pro nás traktory technicky vymyslel, i když to byla zcela nová konstrukce. Jsme rádi, že jste se pustil na tenký led a dotáhl vše do zdárného konce. Současně si cením flexibility a samostatnosti – nestalo se, že byste někam nedokázali dojet i když jsme požádali o realizaci na poslední chvíli. Pracujete pro nás „full servis“ včetně dopravy, výstavby dráhy na místě, dokážete lidi zabavit a není potřeba vás „honit do práce“. Děkujeme a těšíme se na rok 2017.


Cígler Software www.money.cz

IMG_4430_cigler

Trade Fides www.fides.cz


Regee Production, reklamní a umělecká agentura www.regeeproduction.cz

“RC auta pro děti jsou zábavnou atrakcí, která zaujme nejen děti, ale také rodiče na akci jakéhokoli charakteru.”


Invos www.invos.cz, Šneksport areál www.sneksport.cz, zážitkový festival Just Life www.justlife.cz


Z veřejných a dalších akcí

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit