Tématický program s vysokozdvižnými vozíky laděnými v brandu FedEx pro nejlepší klienty

„Ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za úspěšnou realizaci programové části s RC modely na klíč na naší Zákaznické akci jak v prostorách Hvězdárny v Brně, tak v Galerii Mánes v Praze v nedávné době. Tato interaktivní část programu byla velmi pozitivně vnímána našimi zákazníky i obchodními partnery. Velmi jsme ocenili Váš osobní profesionální přístup (i Vašeho doprovodného personálu) a kvalitu provedení samotných RC modelů. Moc děkujeme a přeji Vám další úspěchy ve Vašem podnikání.

Management TNT. ”

Den otevřených dveří

Nově otevřené překladiště v Belgii firmy Nedcargo si zasloužilo slavnostní otevření za přítomnosti obchodních partnerů (Red Bull a další), starosty, zaměstnanců s dětmi, ředitelů a majitelů. Připravili jsme pro zábavný a originální program s jejich modely náklaďáků, vysokozdvižnými vozíky, fotokoutkem, řidičáky pro děti a soutěžemi v couvání. 

Adrenalinová akce pro výrobce automobilů

Týmová zábava v čistě automobilovém duchu pro top manažery z Volkswagen a Audi Slovensko/Německo. Soutěže, stavba vlastních závoďáků, crash test disciplína, pitstop. Adrenalin, kreativita a týmová spolupráce s kolegy a to hravě a zábavně. 

zzj_volkswagen_4-500x480

Firemní zábava s kolegy v místě firmy

S RC Auta Event Pavla Kynického jsme spolupracovali již dvakrát, jak indoor tak na venkovní akci a pokažde bylo o zábavu postaráno, eventy byly skvěle připraveny a Pavlův profesionální přistup byl zárukou bezproblémového průběhu. Za sebe i kolegy mohu jen doporučit, pokud hledáte způsob jak zabavit (nejen) ajťáky, tohle je přesně to co potřebujete 🙂 Petr Cervenka, manager, AT&T GNS Czech republic.

„Za celej realizační tým STAHLGRUBER děkujeme za skvěle připravenej program s RC autíčky. Doufáme, že tohle nebyla poslední společná akce. VELKÉ DĚKUJEME!“

Školení - odreagování při dvoudenním prezentaci měřící techniky pro obchodní partnery

„V rámci dne otevřených dveří naší společnosti RC Auta Event zajišťovala hlavní doprovodný program pro naše návštěvníky – jízdu autíčky na dálkové ovládání a závody „Malá cena SAKA“. Tento den k nám zavítalo kolem 2 500 návštěvníků.

RC Auta Event nám na zakázku vyrobili popelářské vozy, s kterými se celý den soutěžilo na připravené dráze. Našim návštěvníkům se tento program velmi líbil. Kromě aktivit s autíčky nám RC Auta Event zajistili kreativní recyklační workshop.

Zhodnocení služeb:

Veškeré služby byly poskytovány v požadované kvalitě a v dohodnutých termínech. S poskytovanými službami jsme po celou dobu spolupráce spokojeni. Naše případné potřeby a požadavky byly řešeny operativně a vstřícně. Jedná se o sehraný mladý tým, dobře organizovaný, přinášející nové nápady a kreativní řešení. Oceňujeme, že při jejich aktivitách si spolu hrají děti i dospělí, jedná se o propojování lidí napříč věkem i pohlavím.

Již druhým rokem se stala RC Auta Event našim společníkem v rámci dne otevřených dveří naší společnosti, doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.“

„Ve dvoudenním maratonu nabitým novými informacemi je potřeba vypnout a odreagovat se. A to přesně týmové závody a ježdění umí skvěle. Je to také perfektní záminka k prolomení ledů a k seznámení. I ti nejnáročnější z našich partnerů, se zapojili a připravili si na workshopu autíčko ve firemních barvách automobilky i s logy. S RC auty jsme byli nad míru spokojeni a určitě s nimi počítáme i na další akce.“ organizátor Ondřej Prášek

Sportovní den


Reakce dětí

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit